Постови

Приказују се постови са ознаком part 1

Harley Quinn u pokušaju! :D - Halloween maska - part 1 :)

Слика
Ćao svima i dobro došli u novi post koji ima veze sa Halloween-om. :) Kao što sam u prošlom postu napisala (ako niste, pročitajte  OVDE ) planiram da uradim tri maske za noć veštica. Mislim vama za predlog, a meni čisto eto da me mine želja, jer se za Noć veštica neću maskirati, nažalost. :/ Kao što po naslovu možete da vidite, prva maska za ovu priliku je dobro poznata Harley Quinn . Mislim da svi znamo ko je ona, ali za one koji ne znaju, staviću vam sliku ispod da biste je videli. :) Mada ne znam da li bi trebalo, da ne obrukam sama sebe. :D Oh Bože, tek sada vidim da uopšte sitnice nisam odradila neke... mada u moju odbranu, nisam imala struje, samim tim ni net, pa nisam mogla da proverim. :D I sad vidim da ću totalno da se izblamiram, ali Bože moj... bar vi učite na mojim greškama i odradite kako treba. :D Ona ima bledo lice i ja to nikako nisam mogla da postignem, tako da sam odradila standardno podlogu... čak možda i manje nego inače što s...