Постови

Приказују се постови са ознаком #1

Praznični filmovi #1 (1984-2000) | Blogmas #9

Слика
Zdravo svima i dobro došli na moj blog i još jedan blogmas post u nizu. :) Razmišljala sam, šta bi to još moglo da bude zanimljivo za blogmas i ove praznike i na pamet su mi pali filmovi. I to naravno ne bilo kakvi filmovi, nego praznični. U to ime, donosim vam 31 film (naravno, ne sve odjednom, nego u 3 posta, koja ću da raspored u toku meseca. Nadam se da će vam se svideti filmovi koje ću da vam predložim. :) I da, u ovom postu vam prikazujem filmove koji su prikazani od 1984 do 2000. Čisto ono da znate šta otprilike možete da očekujete. :) Razmišljala sam da vam za svaki film dam neki opis, čisto da znate šta otprilike možete da očujete i da vidite da li vas zanima taj film, međutim, iskrena da budem mrzi me da pišem toliko. Mislim, spremila sam ja sve opise i samo trebam da kopiram, ali... budemo iskreni, ko će toliki post da čita. Tako da sam rešila da vam napišem samo spisak filmova i eventualno žanr. :) Nadam se da vam je to okej!? Pa da počnemo... 1. "Gremlin...

Zimske slike #1 | Blogmas #5

Слика
Zdravo, zdravo... Kako ste mi? Ja evo ubijam se od kašljanja, hvala na pitanju. :D Ovo je treća nedelja kako sam prehlađena.. :/ Ali da ne mračim ovaj post... Za danas sam vam spremila prvi deo (od tri) zimskih slika. Volim da zimi, pogotovo decembra, gde god mogu stavljam zimske slike koje nađem na ostalim profilima, Tumblr-u ili Pinterest-u... Tako da ću, ovoga meseca da vam dam 31 sliku koje su meni lepe, pa eto, čisto ako želite da imate zimski desktop (da li se tako kaže? Bože od kad nisam izgovorila tu reč, da više nisam ni sigurna da li sam pravilno rekla :D ) Nadam se da ćete uživati. :) Nadam se da vam se slike sviđaju... :) Ako vas zanima, pročitajte post o  zanimljivosti o decembru   A mi se vidimo sutra. :)

DRUGI BLOGOROĐENDAN!! ♥ | Blogmas #1

Слика
Zdravo svima i dobro došli na novi post nakon mesec dana... Napravila sam pauzu sa razlogom... malo da se odmorim od oktobarskog pisanja (kao da sam pa mnogo pisala :D) i da bih spremila sve što treba za decembar... Jer decembar je taaakooo poseban mesec za mene. Silni rođendani, veselja, Božić, Nova Godina itd... :) Danas smo se skupili u ovolikom broju da bih zajedno sa vama proslavila 2. ROĐENDAN blogu "Anđelina svaštara". :) Jeeej, ne mogu da verujem da je ovo tek druga godina kako se družim sa vama a čini mi se kao da sam godinama tu, da pišem postove i da posećujem vaše blogove i čitam vaše postove. Ne znam šta bih drugo rekla sem jedno VELIKO HVALA svima koji su ostavljali divne komentare i podršku kada mi je to trebalo. :) Neizmerno sam zahvalna i srećna kada pročitam divne komentare na neki post i rad gde sam se baš trudila i dosta vremena uložila. :) MNOGO HVALA svima koji su se pretplatili na moj blog (ili me zapratili - kako vam je lakše)....