Постови

Приказују се постови са ознаком stari izgled

Novi izgled bloga :) | Blogmas #2

Слика
Ćao, ćao svima i dobro došli na moj blog. :) Znam da kasnim sa ovim drugim postom (pola 12 je kada počinjem da pišem ovaj post), ali nije bitno, par minuta gore dole neće da škodi (videćemo kada ću da ga završim). :D Pre svega želim da vam se zahvalim na komentarima koje sam dobila na postu o drugom blogorođendanu . :) U jučerašnjem postu (Bože kako je čudno reći to "jučerašnjem", jer nikada nisam dva dana za redom pisala postove (lažem, jesam za karneval), ali valjda shvatate šta hoću da kažem :D ) sam vas na kraju posta pitala da li primećujete nešto i niko ništa nije prokomentarisao što se toga tiče, tako da kontam da niste ništa primetili. :D U pitanju je novi izgled bloga. :) Smatrala sam da je red da posle dve godine promenim izgled bloga, a nije bilo boljeg povoda nego blogorođendan. :) Možda se neko ne seća kako je izgledao prethodni izgled, pa ću vas malo "sprovesti" u promene. :D Već meseci u nazad ja razmišljam o tim promenama, razmišljam kako bi ...