Постови

Приказују се постови са ознаком Šampon sa ekstraktom belog luka i capixyla

Utisci/mišljenje o Farmasi šamponu od belog luka

Слика
Ćao svima i dobrodošli na post. :) U prošlom ili predprošlom postu, rekla sam da ću vam pisati o jednom šamponu. Ovo je prvi post koji će biti posvećen samo jednom proizvodu. U pitanju je Farmasi šampon sa ekstraktom belog luka i capixyl-a . Kada sam kupila, napisala sam neke osnovne podatke i to možete pročitati u postu koji se zove Kupljene stvari u septembru odnosno  OVDE . U tom postu sam napisala kako ću više o ovom šamponu da pišem tek onog trenutka kada ga potrošim, jer ću tada konačno znati šta mislim o njemu. Takođe sam rekla da će taj post biti za 2-3 meseca, odnosno novembra, eventualno decembra. Ali evo, pišem tek sada.   E kako je počela moja priča i zašto sam ja počela da koristim ovaj šampon? Generalno imam jako tanku kosu, koja opada dosta i kosu koja se brzo masti. Znala sam da to (opadanje kose) ima veze i sa tim što imam obolelu štitnu žlezdu. Međutim, početkom leta kosa je počela nenormalno da mi opada... dok se češljam, dok perem kosu, dok s...

FARMASI - kupovina - utisci :) - 1. DEO

Слика
Ćao svima, dobrodošli na novi post. :) Po naslovu vidite da ću vam pisati o proizvodima koje sam iz Farmasi (ili kako već to da se kaže). :D Naravno, nisam kupila sve odjednom proizvode, poslednjih 6 meseci naručujem Farmasi proizvode, pa sam sada skupila sve odjednom da vam pišem... pa da ne dužim puno, da pređem odmah na temu. :D I da, da odmah napomenem, da ću o ovoj temi pisati u 2 dela, da ne bih smorila danas sa svim tim proizvodima i predugačkim postom. :) Prvi proizvod koji sam naručila bio je šampon za kosu i njemu sam vam pisala OVDE . Radi se o Farmasi šamponu sa ekstraktom belog luka i capixyl-a.   Više o ovom šamponu ću pisati u zasebnom postu... verovatno će sledeći post biti posvećen njemu. :) Tako da ne bih sada nešto pisala o njemu. :) Druga stvar koju sam kupila  jeste fiksator za šminku i radi se o  Make up fixer spray . O ovom proizvodu i mojim prvim utiscima, mogli ste da pročitate OVDE . Sve što sam tu napisala i dalje stojim ...