Постови

Приказују се постови са ознаком Gabrini

Halloween nail art :) - part 2

Слика
Ćao svima i dobro vi meni došli. :) Kako ste? Šta radite? Spremate li se za sutra? :D Znam da je ovaj post trebao da izađe u četvrtak, petak, ali viša sila nije dala... neću da pišem o čemu se radi... jer mi deluje da se u svakom trećem postu nešto pravdam. :D Po naslovu znate o čemu ću da vam pišem danas, pa da počnemo. :) Za današnji post sam vam spremila opet ideje za nokte. Doduše, slični su kao u prošlom sličnom postu (ako ne znate o kom postu pričam, pogledajte  OVDE ) Tako da, ako vam se sviđaju, možete slične da pravite. :) 1. Ideja je: oko .  Potrebno vam je 4 boje: bela, plava, crna i crvena. Ja sam koristila Cairuo beli u broju milk 06 . Zatim takođe Cairo plavi u broju blueberry 16 . I zatim dva Golden Rose crni je u broju 35 a crveni je 21 . Prvo belom obojite ceo nokat. Naravno u dva sloja. Zatim stavite malo veću plavi krug na sredini (ili gde vi želite). Ja baš nisam uspela da napravim krug, pa sam ovako krivo napravila, ali mi uopš...

Halloween nail art :) - part 1

Слика
Zdravo svima i dobro došli u novi Halloween post. :) Za današnji post sam vam pripremila, kao što možete i sami da vidite, nail art, odnosno rad na noktima. Predstavljam vam 5 ideja, a vi možete da mažete svaki nokat drugačije (kao što sam ja) ili jednim dizajnom sve nokte, kako god vi želite. :) A da, radila sam na veštačkim noktima jer mi je lakše, a i ja trenutno nemam nokte (mislim imam kratke :D ). Nadam se da ćete uživati. :) 1. Za prvi primer vam pokazujem paukovu mrežu. Za ovaj dizajn sam koristila dve boje, a to su ljubičasta i crna. Vi možete da koristite bilo koju boju. Ja sam videla sa ljubičastom, a i ta mi je omiljena boja, tako da je meni bilo super. Koristila sam Golden Rose Color Expert u broju 87. Što se tiče crne koristila sam onaj sa tankom četkicom, ne znam koja je marka. Obrisano mi je. Al' vi možete bilo koju crnu da koristite i umesto sa tom tankom četkicom da recimo sa čačkalicom radite.   Prvo što trebate da radite jeste da namažete...