Decembar TAG :) | Blogmas #6
Zdravo svima. :) Imal' zime kod vas? :D Mislim da ste već provalili da obožavam kako da čitam, tako i da pišem TAG postove. U tom duhu, i ovoga meseca imam par posta koji su baš u vezi TAG-ova, a ovo je prvi od njih. :) Kako je počeo decembar (ako niste kojim slučajem znali :P ), rešila sam da uradim TAG posvećen samo njemu. :D Ne znam da li je neko koga pratim radio ovaj tag, ako jeste, šaljite mi linkove. :D Pa da počnemo. :) 1. Šta najviše voliš u decembru? - Pre svega svoj rođendan. :D Onda tu prazničnu euforiju koja se oseća celog meseca. :) Mislim, ceo decembar mi je čaroban. 2. Da li znaš šta ćeš pokloniti svojim najmilijima? - Znam. Ništa. :D Za NG samo mami poklanjam nešto, al pošto ona nije zainteresovana za poklone, onda je dogovor bio kad god hoću njoj da kupim poklon, da kupim sebi. :D (mada ove godine pravim izuzetak i kupujem jedan poklon novoj osobi u mom životu ali psssst :D) 3. Koji je tvoj omiljeni parfem koji treba n...