Постови

Приказују се постови са ознаком New hair color

Ljubičasta? Ne bih rekla!

Слика
Dobro veče svima, ima li koga budnog? :D Da li postoji još neko ko u 1h posle ponoći piše post? Ako ima, javite mi, da mi bude lakše. :P Kako ste mi? Odavno me nije bilo. Ne znam šta mi je bilo u proteklih mesec dana... i opet me dve i po nedelje nije bilo na blogu, a zašto? Ni sama ne znam... Ali s obzirom da sam sada dve nedelje na odmoru, planiram da za te dve nedelje napišem četiri posta... dva normalna, što bi trebala da idu i dva što nisam dve nedelje pisala... samo ne znam kojim ću danima da pišem, ali dobro... to sad nije ni bitno. :) U današnjem postu ću vam pisati o mom novom farbanju. Ko me prati i ko je čitao moj post "Nova boja kose" , zna da sam imala ljubičaste pramenove... Za one koji nisu čitali, a zanima ih o čemu se radi, pogledajte  OVDE . :) Uglavnom, boja se mnogo ispirala i bila sam sve samo ne ljubičasta. :D Imala sam i ljubičaste, žute, plave, zelene, braon, ma svakakve pramenove.. što bih ja rekla, bila sam papagaj. Rešila sam da sačekam da...

Nova boja kose :3 ♥ ~ New hair color :3 ♥

Слика
Ćao svima i dobro došli u moj novi post. :) Kao što možete da vidite po naslovu, u današnjem postu ću pisati o mom farbanju kose. Ne bih inače pisala o tome, ali je u pitanju boja koja se retko viđa i promena je (u mom slučaju) vidljiva. Do prošle godine sam bila crvena, tačnije do prošle Nove godine (tako nešto) ja sam imala crvenu kosu. Prestala sam da se farbam, jer nisam imala živaca da se svaki mesec farbam, nisam uvek imala pare za tu farbu, a i nekako sam želela promenu. Kako se par meseci nisam farbala, logično videla se moja prirodna boja kose. Svi su govorili kako sam luda što se farbam, kako imam divnu prirodnu boju i kako retko ko ima takvu boju. Ja je zovem pepeljasta, jer izgleda sivkasto. Bar na početku, kasnije je to smeđa boja. Uglavnom, da ne dužim, rešila sam da puštam kosu, odnosno da puštam prirodnu boju i da se više ne farbam. I tako sam se ja "patila" godinu, godinu i po, i napokon mi je porasla toliko da sam recimo za još 2-3 šišanja crvena...