Постови

Приказују се постови са ознаком labela

Potrošeni proizvodi / jul - decembar 2019 / 2 deo

Слика
Evo mene, posle  17 dana, sasvim slučajno. :D 17 dana  nisam imala net i sada imam, ne znam kako, pa da iskoristim brzo da napišem post. :D Zadnji put kada sam bila pisala sam o istoj temi, samo što je bio prvi deo. Ako niste, pročitajte  Potrošeni proizvodi / jul - decembar 2019 / 1 deo  a sada prelazimo na 2 deo. :) Slike će opet biti skinute sa interneta (ako nađem odgovarajuće. ) :) 1. proizvod koji sam dohvatila je Ziaja kokos kremasti gel Šta piše na anbalaži: Gel je na bazi kokosa, za suvu i normalnu kožu. Sadrži lipide kokosa, bogate omegom 3 i omegom 6 i D-pantenolom. Vlaži i omekšava kožu. Ph uravnotežen, ne narušava zaštitni sloj epiderma. Ima 500 ml. Moje mišljenje:  Miriše fenomenalno. Ako volite kokos. :) 2. proizvod je Malizia kupka. Šta piše na ambalaži: Ne piše ništa, barem ne što ja razumem. :D Ima 300 ml. Moje mišljenje: Ništa specijalno. 3. proizvod je Colour catcher - hvatač za boje Šta piše na ambalaži: Zahvaljujuć...