Постови

Приказују се постови са ознаком Crazy Color

Potrošeni proizvidu u 2017-oj godini :)

Слика
Ćao svima i dobrodošli na novi post. :D Prošle godine, bukvalno negde na početku januara, gledala sam videe na youtube-u i naišla sam na Vinin video sa ovakvim nazivom. Prvo što sam pomislila bilo je "Potrošeni proizvodi iz cele godine? Pa ko to još skuplja? Koga još zanima šta je neko potrošio u toku godine? Šta sve ova Vina neće da snimi". Pustila sam taj video, jer u tom trenutku nisam imala nijedan drugi video da gledam i reko ajde, ako se smorim, bataliću. Međutim, kako sam počela da ga gledam, shvatila sam da sam pogrešila. Shvatila sam da to nije običan video, da nije ono samo pokazuje šta je potrošila... Shvatila sam da je to ustvari video u kojem sem što toga govori, govori i svoje utiske o tim proizvodima, da li valjaju, da li ne valjaju, šta rade i tako to. Od tada, takvi videi su mi postali jedni od omiljenih. Rado ih gledam koliko god da traju. :) Tog momenta sam rešila da ću i ja skupljati stvari koje potrošim iako sam bila sigurna da će to biti "ob...

Nova boja kose :3 ♥ ~ New hair color :3 ♥

Слика
Ćao svima i dobro došli u moj novi post. :) Kao što možete da vidite po naslovu, u današnjem postu ću pisati o mom farbanju kose. Ne bih inače pisala o tome, ali je u pitanju boja koja se retko viđa i promena je (u mom slučaju) vidljiva. Do prošle godine sam bila crvena, tačnije do prošle Nove godine (tako nešto) ja sam imala crvenu kosu. Prestala sam da se farbam, jer nisam imala živaca da se svaki mesec farbam, nisam uvek imala pare za tu farbu, a i nekako sam želela promenu. Kako se par meseci nisam farbala, logično videla se moja prirodna boja kose. Svi su govorili kako sam luda što se farbam, kako imam divnu prirodnu boju i kako retko ko ima takvu boju. Ja je zovem pepeljasta, jer izgleda sivkasto. Bar na početku, kasnije je to smeđa boja. Uglavnom, da ne dužim, rešila sam da puštam kosu, odnosno da puštam prirodnu boju i da se više ne farbam. I tako sam se ja "patila" godinu, godinu i po, i napokon mi je porasla toliko da sam recimo za još 2-3 šišanja crvena...