Постови

Приказују се постови са ознаком 6 dan

B.K.2018 - 6. dan / POVORKA :) #4

Слика
Zdravo svima, kako ste mi? :) Evo ja ne mogu da spavam, pa sam rešila da napišem post. :) Još jedan i OBEĆAVAM poslednji o povorci i karnevalu. Nadam se da vas nisam smorila sa ovolikim postovima u vezi karnevala, ako jesam izvinjavam se.... Nemam šta da više dodam, pa da pređemo na part 4. :D Ovi mislim da su iz Pančeva. Ali nisam sigurna. hmm ne bih ja bila ja ako jednu sliku ne bih zas... zeznula sa mojim prstom :D Koliko se sećam i sledeći su isto iz Strumice, tačnije iz Makedonije. :)   Zanimljivu šminku su imali... moram jednom da probam i ja da napravim takav makeup look. :D   Sledeći su folkloraši iz Rumunije. :)   Ono kad ti je hladno, pa se umotaš u zastave. :)   Sledeći su iz Slovenije :)   Sledeća grupa je neka plesna grupa, ali nisu iz Bele Crkve. Ne znam odakle su. One su toliko razigrane bile dok su čekale da krenu. One su se toliko okretale, prevrtale, pravile špage, šta...

B.K.2018 - 6. dan / POVORKA :) #2

Слика
Dobro došli na novi post, ko zna koji (više ni sama ne znam :D) na ovu temu, a drugi deo deo povorke. Da li sam ja to uopšte dobro rekla i napisala? :D Nije ni važno. U svakom slučaju, ako niste pročitali 1 deo i odgledali slike (samo jedan deo) sa povorke, pogledajte OVDE :) Da ne bih pisala mnogo, jer ni nemam šta, pogledajte slike i uživajte u eksponatima, dečici i ostalim 'stvorenjima' :D Ovaj eksponat (mislim na dole slike) je uživo bio lep. Videla sam ga i pre povorke, kada sam išla da dzogiram. Trebala sam da pređem preko da slikam, da bi se video lepo.   Sledeći eksponat je eksponat za klince i klinceze, tačnije za misicu i mistera. :)   Štrumpf Kefalo, čini mi se, svake godine je gost na povorci. :D Tu mu je negde bila i Štrumpfeta. :D   Sledeći eksponat je Tehnička Škola "Sava Munćan". :)   Sledeći su animatori koji dolazeiz Beograda. Na instagramu ću staviti snimak šta su radili dok s...