Постови

Приказују се постови са ознаком 3 deo

Potrošeni proizvodi u 2018.-oj godini * 3. deo

Слика
Dobro došli u još jedan post o potrošenim proizvodima. Ovo je treći i nadam se i poslednji deo. :D Ako niste pročitali prošli post, tj drugi deo , možete to odmah da pročitate klikom na link OVDE . U tom postu imate link i od prvog dela. :) A ja bih da odmah pređem na stvari. :) Prva stvar je Farmasi tečni puder . Ja sam potrošila dva. Jedan je nijansa F004 a drugi ne znam koji je, mislim da je F001 . Znam da sam ih ja mešala i da su mi bili odlični. :) Sada ne znam da li ima takav da se kupi.... Druga stvar je labela, u pitanju je Labial stick  od jasmina. (slika skinuta sa neta, očigledno nekog bloga) Obožavala sam ovaj balzam... em zbog boje, em zbog teksture (ako se tako kaže, malo sam zabagovala). Ne mogu da se setim da li je mirisalo na jasmin, a sada kada otvorim, smrdi... Ali preporučujem, a pritom je jeftino. :) Treća stvar je Gelm vital Anti-fett shampoo .   Šta piše na anbalaži: Za normalnu do brzo masnu kosu. Anti-masni šamp...

B.K.2018 - 6. dan / POVORKA :) #3 + OBAVEŠTENJE

Слика
Ćao svima i dobro došli u novi post. :) Ako ste čitali poslednja dva posta, onda znate da nam je ostalo još dva dela. Tako da neću da dužim mnogo, uživajte u slikama i eksponatima part 3. :D Osnovna škola "Žarko Zrenjanin"    Slede mažoretkinje (ili šta su već) i orkestar iz Slovenije. Kako igraju i kako sviraju, možete videti na mom instagram profilu @andjelaradovanov (nisam još stavila simak). Sledi grupa iz Budve, tj iz Crne Gore. :)   Devojke koje igraju orijentalni ples dolaze iz Pančeva. :)   Ovi su, čini mi se, iz Šapca. :)    Najlepša Beračica cveća. :)   Ova grupa je iz nekog mesta na D, al ne mogu da se setim koje. :/   Sledeća grupa nam dolazi iz Makedonije, tačnije iz Strumice. Imali su i plesnu tačku, koju sam takođe snimala i ako vas zanima i to ćete moći da pogledate samo ako me zapratite na instagram. ;)   Gimnazija :)   To b...