Постови

Приказују се постови са ознаком školice

Pričam vam o: detinjstvu ♥ |Blogmas #14

Слика
Zdravo, zdravo svima. Kako smo danas? :) Došao nam je i 15-i dan u mesecu, samim tim i sredina meseca. Ovaj dan, ovaj post, rezervisan je za priču. Mislim ne one standardne dečije priče, ali da, ima veze sa pričom i da, svakako ima veze sa decom, tj detetom, tj mene... Oh zbunila sam vas? Ne brinite, zbunila sam i sama sebe. :D Uglavnom, danas vam pričam o mom detinjstvu i kako je to izgledalo davno tamo neke. Oduvek mi je bilo bezveze kada stariji kažu: "U moje vreme nije bilo tako!", okej, shvatili smo, nismo iz istog vremena, okej!? Međutim, kako sam svake godine sve starija (zamislite molim vas tu činjenicu, ne, nego ću biti mlađa lol) sve više i ja izgovaram tu rečenicu i sve više razmišljam o toj rečenici. Mislim, okej, razumem, svako vreme ima neke svoje prednosti i mane i svi mi vidimo nešto dobro i logično nešto loše u tome. Zato sam ja danas, želela da vam predstavim svoje detinjstvo i kako je to bilo u MOJE VREME (lol osećam se kao da imam 62...