Постови

Приказују се постови са ознаком pokvaren telefon

Baksuz! - moje drugo ime....

Слика
Ćao svima i dobro došli na moj blog... :) Pre početka posta, želim da se zahvalim svima koji su pročitali prethodni post.. bio je dugačak znam, jedan od najdužih od kada pišem. Takođe želim da se zahvalim na svakom komentaru na postu, kao i svakome ko mi je poslao poruku podrške i utehe kako na instagramu, tako i na facebook-u. HVALA! :) Od kada se desilo ono o čemu sam vam pisala u prošlom postu (ako niste pročitali -  Novi život? Isplačeš se i kreneš dalje! ) ja sam veeliikii baksuz. Mislim okej i pre sam govorila da sam baksuz... ali znate ono kada nešto govorite, ali nije da baš mislite da je tako. E pa to je bio slučaj sa mnom. Kada mi se nešto desi, kažem "Pih koji sam baksuz!" i to je to, to me prođe. Međutim, kada mi je mama umrla, nekako kao da se neki maler zalepio za mene... Nakon samo 4-5 dana, nakon tog nemilog događaja, svaki dan mi se nešto događalo. Jedno veče, sedim ja tako, i čačkam telefon (koliko se sećam uzela sam da pošaljem drugarici poru...