DRUGI BLOGOROĐENDAN!! ♥ | Blogmas #1
Zdravo svima i dobro došli na novi post nakon mesec dana... Napravila sam pauzu sa razlogom... malo da se odmorim od oktobarskog pisanja (kao da sam pa mnogo pisala :D) i da bih spremila sve što treba za decembar... Jer decembar je taaakooo poseban mesec za mene. Silni rođendani, veselja, Božić, Nova Godina itd... :) Danas smo se skupili u ovolikom broju da bih zajedno sa vama proslavila 2. ROĐENDAN blogu "Anđelina svaštara". :) Jeeej, ne mogu da verujem da je ovo tek druga godina kako se družim sa vama a čini mi se kao da sam godinama tu, da pišem postove i da posećujem vaše blogove i čitam vaše postove. Ne znam šta bih drugo rekla sem jedno VELIKO HVALA svima koji su ostavljali divne komentare i podršku kada mi je to trebalo. :) Neizmerno sam zahvalna i srećna kada pročitam divne komentare na neki post i rad gde sam se baš trudila i dosta vremena uložila. :) MNOGO HVALA svima koji su se pretplatili na moj blog (ili me zapratili - kako vam je lakše)....