Постови

Приказују се постови са ознаком girl

Onlajn devojka - saradnja :)

Слика
Ćao svima i dobrodošli na novi post nakon du ž eg vremena. :) Ne znam baš kako bih nazvala ovaj post i objasnila o čemu se radi. :D Najlakše rečeno, ovo je "recenzija" (ako može tako da se kaže) i saradnja. Verovatno se pitate o kakvoj saradnji je reč. Naime, jako davno (pre skoro godinu dana.. malo manje ), dogovarala sam se sa jednom devojkom da napravimo neku saradnju... Imale smo mnoge predloge jedna za drugu i taman kada bi naš le ne ku odgovarajuć u temu , nešto bi se iskomplik ovalo (uglavnom meni). Devojka vodi blog pod nazivom Nikolinable   Na kraju smo se dogovorile, da pročitamo istu knjigu i da pišemo o njoj, svaka svoje mišljenje. Ako možete iz naslova da zaključite, radi se o knjizi pod n azivom "Onlajn devojka" . O knjizi: " Sanjam o tome da se sve tinejdžerke krišom osećaju kao ja. I možda ćemo jednog dana, kad shvatimo da se sve osećamo isto, prestati da se pretvaramo kako smo nešto što nismo. To bi bilo sjajno. Ali dotl...

Girl Pumpkin - Halloween maska - part 2

Слика
Ćao svima i dobro došli. :) Neću mnogo da dužim uvod, jer će post sam po sebi da bude dugačak. U današnjem postu vam prikazujem još jednu ideju za masku koju možete da uradite za noć veštica. Ja sam je nazvala Girl Pumpkin iliti devojka bundeva. Pola lica je "normalno" a pola je bundeva. Nadam se da će vam se maska svideti i da ćete uživati u postu, kao što sam ja uživala radeći ovaj make up. :)   Prvo sam jednu polovinu lica (levu) našminkala obično, tj kako se ja inače standardno šminkam, kada se ne šminkam nešto u full-u. Koristila sam kremu, tečni puder, korektor, puder u kamenu, senku za oči, olovku za obrve, maskaru, bronzer i hajlajter. Koliko se sećam ništa više nisam koristila.   (ne vidi se razlika sa puderom i bez, znam, al osvetljenje mi je loše) Zatim sam uzela crni kreon (krejon - kako već kažete) i napravila krivu liniju na sredini lica. Ako budete radili ovaj make up, tu liniju možete uraditi kako god želite. (ovde sam ...