Постови

Приказују се постови са ознаком topla čokolada

Winter Time TAG |Blogmas #12

Слика
Zdravo svima i dobro došli na novi post. :) Za današnji post sam vam opet pripremila TAG. Znam smaram više sa tim TAG postovima, ali jebiga, šta ću kad ih volim. :) U pitanju je Winter Time TAG . :) 1. Omiljena zimska nijansa laka za nokte?   - Ja stvarno ne mogu da se odlučim. Imam toliko lakova, a ja sam tip osobe koja ili ne maže nokte uopšte ili ih maže svaki 3-4 dan u drugu boju. Nikada nisam nosila samo jednu nijansu recimo mesec dana. Ako me razumete!? :D A ako bih morala da biram onda bi to bile neke praznične nijanse, koje podsećaju na Novu Godinu. :) Znači crvena, zelena, bela i možda bih izabrala sivu (nije baš novogodišnja ali Bože moj). :D 2. Omiljeni proizvod za usne?   - To je svakako labelo ili balzam za usne. Ali kako ja ne bih bila ja, ne mogu da se odlučim za jedno, pa biram moja 3. :D Jer sva 3 koristim. Jedna je sa ukusom žvake, druga neki limun i još nešto a treća čokolada i mislim med. :) Htela sam da slikam i da vam stavim sliku, ...