Постови

Приказују се постови са ознаком Poklon

Poklon za prvaka 🙂 (Zakasneli post)

Слика
Dobro veče 🙂 Kako ste? Evo ja rešila da pišem post u 01:37h, a kad ću ga objaviti videćemo. 🤣 Ovo je malo zakasneli post, s obzirom da ne znamo kako će i šta biti sa školama. Ali ako imatr prvaka nekog, neki rođendan, eto male ideje. 🙂 Gore na slici vidite šta se sve u poklonu nalazi a sada ćete videti i posebno. 🙂   - Kišobran - Torba za likovno (u kome je sve bilo spakovano)  - Blok za likovno (koji nazad ima osnovne i izvedene boje i tople i hladnr boje.. midlim da je to dobro da dete zna)  - Neseser (sa čašom, kutijom za sapun i črtkicu za zube)  - Plastelin - Vodene boje - Voštane boje (ako ne grešim)  - Računaljka - Lepak u kutijici I eto to je to. 🙂 Šta mislite da li im treba još nešto, ako zanemarimo sve ono osnovno što roditelji odmah kupuju?  Pozdrav 🙂😘❤️

Poklon za rođendan :) ♥

Слика
Ćao svima. :) Dobro došli. :) U današnjem postu vam pokazujem šta sam to poklonila svojoj najboljoj drugarici za rođendan. Ovaj post je trebao da bude objavljen aprila. Međutim, evo ga sada, tačno 5 meseci kasnije. :D Razmišljala sam kako da vam "dočaram" ovaj poklon, tj kako da vam ga prezentujem. Jer ima više poklona i bio je poklon u poklonu. Razmišljala sam da li da vam pokazujem onako kako sam pakovala ili da vam pokazujem onako kako izgleda kada se otvara. Pa sam se rešila za ovu drugu opciju. Poklon nije bio ništa veliko... malo veći od telefona. Možda kao telefon ipo, ako vam to daje neku predstavu. :D  Tu su bile pantalone. Slikala sam samo ovako upakovano. Nisam ih cele slikala. Iskreno zaboravila sam. Tako da ćete ostati uskraćeni za sliku. U pitanju su elegantne pantalone, koje su malo iznad gležnjeva (ako se tako kaže). Znači nisu ni trofrtaljke niti dugačke. Iskreno, ne umem baš najbolje da objasnim. :D Ovako su bile spakovane, a unutra je bio...

Put putuje poklon :D

Слика
Ćao svima i dobro došli na moj blog. :) U današnjem postu, pisaću vam kako sam iznenadila Bojanu, najbolju drugaricu za rođendan. :) Ako vas zanima kako sam iznandila Dacu, drugu najbolju drugaricu za rođendan, pogledajte  OVDE :) Bojani je rođendan bio 06. juna. Želela sam da joj poklonim nešto što će dugo imati, nositi i što će je podsećati na mene. Davno, još pre aprila (kada je bio Daci rođendan), zamislila sam da i jednoj i drugoj poklonim narulvicu, koju ću naručiti baš za njih. I tako je i bilo. Međutim, problem je što Bojana studira u Beogradu i viđamo se na svaka 2, nekad i 3 meseca. Bilo mi je bezveze da joj kroz koji mesec dam poklon, tako da sam rešila da joj spakujem paket i pošaljem joj ga. Znala sam da će se iznenaditi, jer to ni najmanje ne očekuje. A o tome da li se iznenadila, pisaću kasnije. Kako sam ja neko ko voli da iznenađuje drage ljude, nekim originalnim poklonima, tako sam i sada rešila da napravim neku šegu i pošalicu. :D I da, pre nego što vam k...