Постови

Приказују се постови са ознаком devojka

Onlajn devojka - saradnja :)

Слика
Ćao svima i dobrodošli na novi post nakon du ž eg vremena. :) Ne znam baš kako bih nazvala ovaj post i objasnila o čemu se radi. :D Najlakše rečeno, ovo je "recenzija" (ako može tako da se kaže) i saradnja. Verovatno se pitate o kakvoj saradnji je reč. Naime, jako davno (pre skoro godinu dana.. malo manje ), dogovarala sam se sa jednom devojkom da napravimo neku saradnju... Imale smo mnoge predloge jedna za drugu i taman kada bi naš le ne ku odgovarajuć u temu , nešto bi se iskomplik ovalo (uglavnom meni). Devojka vodi blog pod nazivom Nikolinable   Na kraju smo se dogovorile, da pročitamo istu knjigu i da pišemo o njoj, svaka svoje mišljenje. Ako možete iz naslova da zaključite, radi se o knjizi pod n azivom "Onlajn devojka" . O knjizi: " Sanjam o tome da se sve tinejdžerke krišom osećaju kao ja. I možda ćemo jednog dana, kad shvatimo da se sve osećamo isto, prestati da se pretvaramo kako smo nešto što nismo. To bi bilo sjajno. Ali dotl...

Zimske slike #3 |Blogmas #17

Слика
Ćao :) Ako ste pratili blogmas teme od početka, onda znate da sam rekla da će biti tri posta što se tiče zimskih slika... i evo ga, poslednji post na ovu temu. :) Ako niste, pogledajte 1. DEO &  2. DEO     To bi bilo to od zimskih slika, nadam ste da ste uživali u njima, kao što sam i ja.. i nadam se da ćete bar neku iskoristiti. :) Ako niste, pogledaj predhodni post,  Praznični filmovi #2 (ne znam šta čekaš) ;) Vidimo se sutra, ćaos. :* ♥ 

Zimske slike #1 | Blogmas #5

Слика
Zdravo, zdravo... Kako ste mi? Ja evo ubijam se od kašljanja, hvala na pitanju. :D Ovo je treća nedelja kako sam prehlađena.. :/ Ali da ne mračim ovaj post... Za danas sam vam spremila prvi deo (od tri) zimskih slika. Volim da zimi, pogotovo decembra, gde god mogu stavljam zimske slike koje nađem na ostalim profilima, Tumblr-u ili Pinterest-u... Tako da ću, ovoga meseca da vam dam 31 sliku koje su meni lepe, pa eto, čisto ako želite da imate zimski desktop (da li se tako kaže? Bože od kad nisam izgovorila tu reč, da više nisam ni sigurna da li sam pravilno rekla :D ) Nadam se da ćete uživati. :) Nadam se da vam se slike sviđaju... :) Ako vas zanima, pročitajte post o  zanimljivosti o decembru   A mi se vidimo sutra. :)

Girl Pumpkin - Halloween maska - part 2

Слика
Ćao svima i dobro došli. :) Neću mnogo da dužim uvod, jer će post sam po sebi da bude dugačak. U današnjem postu vam prikazujem još jednu ideju za masku koju možete da uradite za noć veštica. Ja sam je nazvala Girl Pumpkin iliti devojka bundeva. Pola lica je "normalno" a pola je bundeva. Nadam se da će vam se maska svideti i da ćete uživati u postu, kao što sam ja uživala radeći ovaj make up. :)   Prvo sam jednu polovinu lica (levu) našminkala obično, tj kako se ja inače standardno šminkam, kada se ne šminkam nešto u full-u. Koristila sam kremu, tečni puder, korektor, puder u kamenu, senku za oči, olovku za obrve, maskaru, bronzer i hajlajter. Koliko se sećam ništa više nisam koristila.   (ne vidi se razlika sa puderom i bez, znam, al osvetljenje mi je loše) Zatim sam uzela crni kreon (krejon - kako već kažete) i napravila krivu liniju na sredini lica. Ako budete radili ovaj make up, tu liniju možete uraditi kako god želite. (ovde sam ...