Potrošeni proizvodi / jul - decembar 2019 / 1 deo
08:50 - subota Zdravo, zdravo. :) Kako ste mi? Ja sam trenutno dobro, hvala na pitanju (iako me niko ništa nije pitao). :D U današnjem postu ću vam pokazivati šta sam potrošila u drugoj polovini prošle godine. Biće 2 posta. Jer imam 20 proizvoda. Da, ambalaže neću moći da slikam, jer trenutno nisam tako u mogućnosti. Ali ću pokušati da nađem slike na internetu. Prvi proizvod koji sam dohvatila je moja ljubljena micelarna voda. Ako ste pročitali moj post 27 želja za 27 rođendan onda znate da je u pitanju Balea micelarna voda. Šta piše na ambalaži: Micelarna voda koju sam ja potrošila je za mešovitu kožu. Za uklanjanje šminke sa lica, očiju i usana. Sa vodom namarnelisa, glicerinom i pantenolom, za mešovitu i osetljivu kožu. Deluje kao 3 proizvoda u jednom: za čišćenje, za uklanjanje šminke i kao tonik za lice. Micelarna receptura uklanja šminku i njene ostatke. Čisti, neguje i čuva kožu od isušivanja. Nije potrebno ispiranje vodom. Proizvod ima 400ml. Mo...