B.K.2018 - 6. dan / POVORKA :) #3 + OBAVEŠTENJE
Ćao svima i dobro došli u novi post. :) Ako ste čitali poslednja dva posta, onda znate da nam je ostalo još dva dela. Tako da neću da dužim mnogo, uživajte u slikama i eksponatima part 3. :D Osnovna škola "Žarko Zrenjanin" Slede mažoretkinje (ili šta su već) i orkestar iz Slovenije. Kako igraju i kako sviraju, možete videti na mom instagram profilu @andjelaradovanov (nisam još stavila simak). Sledi grupa iz Budve, tj iz Crne Gore. :) Devojke koje igraju orijentalni ples dolaze iz Pančeva. :) Ovi su, čini mi se, iz Šapca. :) Najlepša Beračica cveća. :) Ova grupa je iz nekog mesta na D, al ne mogu da se setim koje. :/ Sledeća grupa nam dolazi iz Makedonije, tačnije iz Strumice. Imali su i plesnu tačku, koju sam takođe snimala i ako vas zanima i to ćete moći da pogledate samo ako me zapratite na instagram. ;) Gimnazija :) To b...